A different synthesis reflecting Edirne’s cultural heritage

Our comfortable room options for a family vacation or business trip

Your home in Edirne

The unique values reflected from Edirne’s cultural heritage, which hosted civilizations throughout history, comes to life in Hotel Şimşek’s meticulous architecture and tasteful indoors. Hotel Şimşek, which creates a different synthesis by bringing together Edirne’s historical and cultural identity with tourism’s service opportunities, opens the door to an unforgettable experience to the business world and travelers.

Reservation Form

5 + 3 = ?

What our guests say

Spor kulübü olarak otelinizde kaldığımız altı kez tarihi Kırkpınar güreşlerinde kemer aldık. Otel çalışanlarının bize şans getirdiğine inanıyoruz. Bize gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkür.

Muhteşem Edirne’yi güzel kılan çok özel bir yer konakladığımız Hotel Şimşek. Güleryüzlü personeli, temiz odaları ve sürpriz kahvaltısı. El yapımı börekler, kekler, bahçe domatesi ve sağlıklı şifa çaylarını yazmakla anlatılmaz. Hele salkımsöğüt gölgesinde bahçesi harika.

Güzelim şehri, hele de Selimiye Camii gezdik, çok beğendik, yorulduk. Nerede rahat konaklarız derken Hotel Şimşek’i önerdiler. Bilmeyerek geldik, fakat karşılaştığımız güleryüzlü personeli ve temizliği bizi büyüledi, bütün yorgunluğumuz gitti. Sabah muhteşem kahvaltıyla şaşırdık, her şey detaylı olarak düşünülmüş, bitki çaylarına kadar, çok güzeldi.

Beş yıl boyunca her Kırkpınar’da geldiğim Hotel Şimşek, tereddüt etmeden misafirlerimi ağırlayabileceğimi biliyorum. Servis kalitesi, güleryüzlü personeliyle beş yıldızlı otellerden farkı yok. Güven, kalite, servis 5 yıldız.

Edirne’de geçirdiğimiz iki günlük programımızda Hotel Şimşek’te konakladık. Acentem adına ben ve misafirlerimiz otelinizden çok memnun kaldık. İlginiz ve misafirperverliğiniz için tüm personele teşekkür ederim.

Dört gün boyunca takımımla kaldığımız bu güzel otelin personeline teşekkür ederim. Kaliteli personeli sayesinde otel içerisindeki bir kaç eksiği de görmezden gelebiliyorsunuz. Takımımızı rahat ettirebilmek için geceleri gündüzlerine kattılar, onlara kocaman bir alkış.

Kocaelispor genç kız takımı olarak otelinizde 5 gün geçirdik. En çok bizi memnun eden şey tüm personelin güleryüzlü ve sevecen olarak ihtiyaçlarımızın hepsini karşıladılar. Ama otelde sallam çay haricinde, sabahların haricinde çay olmaması otelinizin tek eksik yönüydü.

Edirne’ye yaptığımız gezide Hotel Şimşek’I tercih etmekle doğru bir karar verdiğimizi anladık. Otel personelinin ilgisi, verilen hizmetin kalitesi ve hijyeninden duyduğumuz memnuniyeti tüm dostlarımıza önereceğim

Hotel Şimşek mükemmeldir. Özellikle kadro ekiplerine müteşekkirim. Hep güleryüzlü, saygılı ve konuksever karşıladılar, işlerinizde başarılar tememnnisiyle.

Hotel Şimşek güzel ve şirin, temiz ve yatakları rahat. Biz çok sevdik. Küçük ama mutluluk veren yapınızla sizi kutluyorum.

Otelinizde ikinci kez toplantı yapmak için bulunmaktayım. Çok ilgili, yardımsever, hizmet etmeye hazırlar, yöneticiler ise sıcak ve samimi. Hepsini kutluyor ve performansınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Basketbol maçı için Hotel Şimşek’te konakladık. Güleryüzlü tüm personelin, candan ve kaliteli hizmet anlayışı ile bizleri ağırladıkları bu süreçte değerli personel ve yönetime çok teşekkür ederiz.

Konferans vesilesiyle geldiğimiz güzel şehir Edirne’de otelimizin güzel imkanları ve son derece kalifiye ve samimi personelin yakın ilgisi sayesinde rahat konaklayabildim. Umarım yakın zamanda hem Edirne’yi hem de sizleri tekrar ziyaret edebilirim.

EDİRNE TRAVEL GUIDE

Edirne Selimiye Mosque and Complex